קורס להכשרת מטפלים דרך העצמה אישית בגישה האינטגרטיבית

 עמוד הבית / הכשרות / קורס להכשרת מטפלים דרך העצמה אישית בגישה האינטגרטיבית
קורס להכשרת מטפלים דרך העצמה אישית בגישה האינטגרטיבית
קורס זה מיועד גם לאנשים שרוצים להתחבר ולחוות תהליכים רגשיים-חווייתיים של העצמה אישית וגם לאנשים ממקצועות טיפוליים המעוניינים לחוות וללמוד כלים טיפוליים נוספים.

מנסה להתקדם בחיים אבל מרגישה תקועה?

מחפשת את המהפך שיהפוך אותך לאישה שתמיד חלמת להיות?

עוזרת באופן טבעי לאנשים אחרים ורוצה להפוך את זה לקריירה?

 
דמייני את עצמך לרגע משיגה שיפור עצמי מהיר שמאפשר לך להיות רגועה ומאוזנת בחיי היומיום. דמייני את עצמך מפתחת מודעות עצמית גבוהה שמאפשרת לך להפיג את הפחדים שלך ולנטרל כל מה שמונע ממך להתקדם בחיים. התענגי על תחושת מסוגלות עצמית גבוהה שמאפשרת לך להתמודד בקלות עם מצבים מורכבים. איך זה גורם לך להרגיש?

אם היית לומדת כיצד לתקשר ביעילות עם הסובבים אותך ולגרום להם להתמודד ביעילות עם חייהם, אם היית חווה בעצמך תהליך שעוזר לך להעלים את הקרבן שבך ולהעלות את רמת הביטחון, השליטה והוודאות בחייך, איך כל זה היה גורם לך להרגיש?

אם היית לומדת כלים פרקטיים שניתן ליישמם על הקרובים אליך ועל לקוחות קיימים או עתידיים, אם היית בונה תשתית מקצועית לעסק שמכניס לך הרבה מאוד כסף, ואם היית לומדת בקבוצה קטנה ואינטימית המאפשרת לך חופש ביטוי מלא והפריה הדדית, פוגשת אנשים חדשים ואיכותיים ויוצרת קשרים אישיים ומקצועיים, איך החיים שלך היו נראים כבר היום?
 
אם את רוצה לקבל את כל זאת ועוד, מקומך בקורס להכשרת מטפלים!
 
קורס זה מיועד גם לאנשים שרוצים להתחבר ולחוות תהליכים רגשיים-חווייתיים של העצמה אישית וגם לאנשים ממקצועות טיפוליים המעוניינים לחוות וללמוד כלים טיפוליים נוספים.

כיצד קורס זה יכול לסייע לאנשים המעוניינים להתמודד עם חסימות רגשיות ולחוות תהליך של העצמה אישית?

הקורס הינו קורס חוויתי ומעמיק המאפשר למשתתפים לחוות ולהתנסות בתהליכים רגשיים המבוססים על הגישה החווייתית ולקבל כלים מגוונים להתמודדות עם חסימות רגשיות, מחשבתיות והתנהגותיות.

כיצד קורס זה יכול לסייע לכם כמטפלים?

משיחות רבות שאני מנהלת עם אנשי מקצוע בתחום הטיפול הרגשי, אני שומעת יותר ויותר את הצורך לסייע למטופלים באופן יעיל, עמוק ואפקטיבי. לכל מטפל יש באמתחתו סל כלים משלו, אך פעמים רבות יש חסר בגישה יעילה ומעשית שתאחד את כל הכלים הללו תחת מטריה אחת ותאפשר הסתכלות הוליסטית ומעמיקה לגבי המטופל, קשייו והדרכים לסייע לו. לאנשים ממקצועות טיפוליים ישנה אפשרות להמשיך לפרקטיקום לאחר סיום הקורס.
הקורס מבוסס על הגישה האינטגרטיבית. השיטה ייחודית בכך שהיא משלבת את כל הכלים ברבדים השונים (התנהגותי, קוגניטיבי-מחשבתי, רגשי ורוחני). הכלים הינם פשוטים וקלים ליישום, ועם זאת נוגעים ברבדים עמוקים בנפשו של האדם. הכלים הינם יעילים ביותר ויישומם עשוי ליצור שינוי עמוק, משמעותי וכולל בחייו של האדם. הטיפול מותאם לאדם עצמו. אלפי אנשים חוו תהליכים טיפוליים קבוצתיים ואישיים בעזרת השיטה האינטגרטיבית ע"י אלה ארנון וחייהם השתנו לטובה.

מה תלמדי בקורס?
·         מהי השיטה האינטגרטיבית.
·         כיצד להתמודד עם רגשות שונים: כעס, עצב,אשמה, פחד ועוד.
·         כיצד להתמודד עם מחשבות מעכבות.
·         עבודה רגשית עם הילד הפנימי
·         חיבור בין גוף לנפש.
·         כיצד להתמודד עם חרדות, דיכאונות, התמכרויות, ריקנות.
·         כיצד להציב מטרות אישיות ולהצליח לממש אותם.
·         חיבור להדרכה פנימית רוחנית.
-         שיטות קשיבות ומיידפולנס
-         דימיון מודרך ומדיטציות
 
רוצה לקרוא מי היא מנחת הקורס?

מתי, כמה ואיפה?

החל מחודש  מאי 2019 
8 מפגשים בימי שישי בבוקר
יתכן בוקר נוסף לפי ביקוש


מה מקבלים בנוסף?
כל משתתף בקורס יקבל חומרים כתובים במהלך הקורס. בסיום הקורס כל משתתף יקבל ספר אינטרנטי המסכם את תכני הקורס ואף מוסיף תכנים נוספים.

מה מקבלים בסוף ההכשרה?
 
תעודה-  בגמר הקורס כל משתתפת שעמדה בחובות תקבל תעודת הסמכה מטעם מרכז אלה ארנון.
 
המלצות

עשרות לקוחות מרוצים שהשתתפו בקורס ממליצים:
"הקורס להכשרת מטפלים שינה לי את החיים! למדתי כל כך הרבה דברים מהותיים וחשובים כמו: ללמוד להרפות, לעצור ולהתבונן, להיות שלמה ולא מושלמת, לסלוח לחלק האנושי בתוכי ואצל האחר, לקבל ולהכיל יותר את העצמי ואת האחר. קיבלתי הרבה יותר ממה שציפיתי! הקורס גם נתן לי הרבה כלים בתור מורה בחינוך המיוחד וכמדריכת צוותים. תודה מכל הלב לאלה ולבנות."
ליאורה כהן, מורה לחינוך מיוחד ומדריכת צוותים.

"הקורס נתן לי המון מודעות רגשית. אני מרגישה כאילו נפתחה לי העין השלישית והתפתח בי חוש שישי. אני מקשיבה לדברים אחרת, מאמינה יותר בעצמי ובעולם. לא מרגישה שצריכה כבר להוכיח את עצמי לאף אחד, יודעת להתבונן על עצמי. הקורס הקפיץ אותי כמה צעדים קדימה. קיבלתי הרבה יותר ממה שציפיתי והתחברתי לייעוד שלי בתור מטפלת .כבר בסיום הפרקטיקום היו לי שלושה מטופלים!"
שולמית וולקין, אחות, מטפלת בשיטה אינטגרטיבית בשילוב אינדאנס.

"הקורס נתן לי הרבה ביטוי, צמיחה והעזה. הקורס עזר לי להתמודד עם הכעס, הפחד והספק. היום יש לי ביטחון לבטא את עצמי ולחיות בשלום עם עצמי, עם הספק ועם הפחד. תודה אלה על קורס מדהים!"
פנינה לוי, מורה לחינוך מיוחד, מאבחנת דידקטית ומטפלת אינטגרטיבית.

"אלה יקרה, מאוד נהניתי ונתרמתי מהקורס. ידעת לשלב יפה בין התהליך האישי שכל אחד עבר לבין מתן הכלים. אני מרגישה שאני יכולה להשתמש בכלים ולטפל בעזרתם במישהו אחר. מה שהכי מדהים הוא שעכשיו אני יכולה לעבוד גם על התהליכים שלי בצורה עצמאית. הקבוצה הייתה מופלאה. הקורס נלמד באווירה נינוחה ונעימה. תודה רבה!"
סיון ביטון, עובדת סוציאלית, מטפלת בתטא הילינג.
 

 
 
 

מהו מחיר הקורס?
מחיר הקורס הוא 2750 ש"ח.

ישנה אפשרות להירשם מראש גם לקורס הפרקטיקום. קורס הפרקטיקום ייפתח לאחר סיום קורס המטפלים. מטרת הפרקטיקום היא שבוגרי קורס המטפלים יתנסו באופן מעשי בטיפול תוך כדי הדרכה קבוצתית ואישית. (לפרטים לחץ על הקישור). הפרקטיקום נמשך 8 חודשים ועלותו היא 4000. הנרשמים מראש גם לקורס מטפלים וגם לפרקטיקום (הכוונה היא מי שמשלם מראש לפרקטיקום כאשר הוא נרשם לקורס מטפלים) ייהנו ממחיר של 6200  במקום 6650 (חיסכון של 450 ₪!)


 
אם את עדיין מתלבטת, האחריות שלי בוודאי תרגיע אותך. יש באפשרותך להירשם לקורס (תשלום דמי הרשמה בסך 400 ש"ח ללא תשלום לקורס עצמו), להגיע למפגש הראשון ובסופו להחליט אם להמשיך או לא.

לפרטים נוספים לגבי תנאי התשלום – ראי בקישור הבא.
 
וזה עוד לא הכול! כל מי שנרשם לקורס מקבל את הבונוסים הבאים:
- הרצאה בחינם בנושא העצמה אישית דרך מיומנויות למידה בשווי 150 ₪.
- שיחה אישית בת 50 דקות בשווי של 300 ₪.
-שיחה אישית בת 60 דק' עם עומרי כהן, יועץ עסקי בכיר ומנכ"ל תכל'ס ליווי עסקי בנושא פתיחת עסק, שיווק ומכירות במטרה להביא לקוחות ראשונים בשווי 625 ₪.
סך כל הבונוסים בשווי 1075 ש"ח. 
מספר המקומות בקורס מוגבל!
 
כדי להבטיח את מקומך,

יש להיכנס לקישור ולשלם דמי הרשמה בסך 400 ₪.

דמי ההרשמה אינם מוחזרים במקרה של ביטול של שלושה שבועות או פחות לפני הקורס.

לנרשמים אשר אינם למדו אצלי קורסים קודמים, ההשתתפות בקורס מותנית בראיון טלפוני.

יש ללחוץ כאן, להשאיר פרטים ואחזור אליכם בהקדם.

נתראה בקורס!
אלה ארנון


 

 
 

 
  

אודות מרכז ההכשרות

מרכז ההכשרות - " זווית שונה ללמידה" בהנהלת אלה ארנון,  נותן מגוון שירותים בנושאים של: מיומנויות למידה , טיפול בחרדות, טיפול בהתקפי כעס, שיפור התקשורת הזוגית והמשפחתית ועוד. ניתן לקבל את השירותים בדרכים שונות כגון: כגון: טיפולים אישיים, טיפולים זוגיים, טיפולים משפחתיים, ייעוצים והדרכות הורים, סדנאות, הרצאות, קורסים וירטואלים ,ספרים וחוברות.


קרא עוד

אירועים בתמונות