הפרעת קשב וריכוז- ייעוץ לילדים ולהורים

 עמוד הבית / טיפולים / הפרעת קשב וריכוז- ייעוץ לילדים ולהורים
הפרעת קשב וריכוז- ייעוץ לילדים ולהורים

 ייעוץ לילדים עם הפרעת קשב וריכוז ולקות למידה ולהורים
 
 תאר  לעצמך שהילד שלך מצליח להיות מרוכז, פעיל ועירני יותר במהלך השיעור, המורות כבר לא מתלוננות יותר שהוא מפטפט ומפריע בשיעור ואפילו נותנת לו מחמאות ושבחים. חוש את האופטימיות ניצתת בך בדיוק כאשר כמעט הרמת ידיים ואיבדת תקווה.
 
דמיין את הילד שלך מגיע הביתה בגמר הלימודים ומכין שיעורים מיד לאחר מנוחה קצרה מבלי לדחות או להימנע.
 
תאר לעצמך שאתה לא צריך לריב איתו יותר על שיעורי הבית , היחסים עם הילד משתפרים ושלוות הנפש חוזרת לחייך
 
תאר לעצמך שהוא אפילו יודע איך לתכנן את הזמן שלו, לארגן את החדר שלו ולסדר מערכת.  ראה אותו לומד בכוחות עצמו, יודע לסכם את החומר ולהכין טבלאות ותרשימים.ראה את עצמך יודע לכוון את ילדך בצורה נכונה ומקצועית בנושא של למידה תוך כדי שמירה על אווירה רגועה ונינוחה ללא מריבות וללא ויכוחים אינסופיים מתישים.ראה את נחת הרוח, השלווה והחיוך שלך כהורה שהילד שלו יודע להתארגן, להכין שיעורי בית וללמוד למבחן בצורה עצמאית.
 
הרגש את הסיפוק והאושר שלך לראות את ילדך רגוע ומאושר. איזה תענוג!
 
איך כל זה גורם לך להרגיש?
 
אם אתה רוצה את כל זאת ועוד עבור ילדך אז קבע עבורו (בהתייעצות איתו כמובן) סדרת מפגשים אצל אלה ארנון.
 
מה הילד שלך יקבל במהלך הפגישות?
 
שאלון בכתב או בע"פ לקביעת סגנון הלמידה.
אם לא מאובחן עם בעיות קשב ויש לי חשד- שאלון לבדיקת רמת קשב.
תכנית מסודרת וברורה הניתנת בכתב לאחר המפגש הראשון.
משימות לתרגול ויישום בין פגישה לפגישה.
אפשרות להתקשר ולהתייעץ בין הפגישות. 
 

מה אתה כהורה תקבל?

 

תכנית מסודרת כיצד להתנהל נכון מול הילד בנושא הלימודים, ההתמודדות עם בית הספר

והכנת שיעורי הבית.
 
המלצות
 
"אני אמא של נער בגיל ההתבגרות עם קשיי קשב וריכוז ולקויות למידה. הגעתי לטיפול אצל אלה מתוך תחושת ייאוש גדולה ופחד גדול לאבד את הקשר עם הבן שלי. בני חווה קשיים רבים בבית הספר סביב תלונות חוזרות ונשנות של מורים והצוות החינוכי על אי הכנת שיעורי בית והתנהגות לא נאותה בשיעורים. המורות היו מתקשרות אלי כמעט כל שבוע ומתלוננות, אני כעסתי כל פעם מחדש על הבן שלי והוא התחיל לאט לאט להתרחק ממני. אז בעקבות המלצה הגענו לטיפול אצל אלה ארנון. אלה הנחתה אותי כיצד לתקשר עם הבן שלי, לעשות הפרדה בין מה שקורה בבית ספר לבין מה שקורה בבית, להצליח לשחרר את הלחץ שאני מפעילה עליו ולהתקרב אליו מחדש. במקביל, אלה נפגשה עם בני , הקשיבה לו, הדריכה אותו ונתנה לו כלים כיצד להתמודד עם הלמידה בבית הספר ובבית. היא ראתה מייד את הכוחות שיש לו וניתבה אותו לפעול בעזרתם לכיוון של לקיחת אחריות ושל הצלחה. כיום, בסיום הטיפול, אני מסתכלת על בני ורואה ילד אחר: הרבה יותר בטוח בעצמו, הרבה יותר רגוע ושלו, הרבה יותר מאורגן ומסודר. הקשר שלי עם בני השתפר פלאים. אני מודה מקרב לב לאלה שהחזירה לי את הבן בחזרה".
 
בתי הייתה בייעוץ אצל אלה ארנון במשך מספר חודשים. אז היא הייתה תלמידת תיכון הסובלת מלקויות למידה, מקשיי קשב וריכוז (ADDׂׂ ( וגם מחרדת בחינות. לפני שהגענו לייעוץ ביתי הייתה נמנעת כמעט לגמרי מלמידה עצמית בבית והרבה פעמים גם לא הייתה מגיעה לשיעורים בבית הספר. בעקבות הפגישות עם אלה היא למדה איך להיות יותר מרוכזת וללמוד בדרך רב ערוצית שמתאימה לה, איך לתכנן את הזמן בצורה יעילה ולשלב את הלימודים עם כל הפעילויות הרבות שיש לה בחיים. היא למדה איך לסכם חומרים רבי מלל ולעשות תרשימים וטבלאות ובעיקר למדה איך להשתלט על הלחץ, הפחד והניסיונות לברוח מהלימודים ולדחות משימות. התענוג הגדול ביותר שלי היה לראות אותה לומדת בכוחות עצמה לבגרויות באופן חוויתי ומהנה. הציונים הטובים שקיבלה במבחנים הפתיעו את כולנו. בשביל השקט שלי כאמא, האושר שלה והחיוך שלה, הכל היה שווה!ממליצה בחום תמי, אמא של תלמידה בוגרת תיכון.
 
אז כדי לתאם שיחה עם אלה ארנון בזמן הקרוב
לחץ כאן כדי להיכנס לקישור ולהשאיר פרטים ו/או להתקשר
 
בברכה
אלה ארנון
0528324888
 

אודות מרכז ההכשרות

מרכז ההכשרות - " זווית שונה ללמידה" בהנהלת אלה ארנון,  נותן מגוון שירותים בנושאים של: מיומנויות למידה , טיפול בחרדות, טיפול בהתקפי כעס, שיפור התקשורת הזוגית והמשפחתית ועוד. ניתן לקבל את השירותים בדרכים שונות כגון: כגון: טיפולים אישיים, טיפולים זוגיים, טיפולים משפחתיים, ייעוצים והדרכות הורים, סדנאות, הרצאות, קורסים וירטואלים ,ספרים וחוברות.


קרא עוד

אירועים בתמונות