טיפול בחרדת בחינות

 עמוד הבית / טיפולים / טיפול בחרדת בחינות
טיפול בחרדת בחינות
טיפול בחרדת בחינות

טיפול וייעוץ בנושא חרדת בחינות לסטודנטים מבוגרים, לילדים ולבני נוער
 
חרדת בחינות הינה בעיה כאובה
הניתנת להתמודדות ולפתרון בעזרת כלים מעשיים ויעילים
 
דמיין לרגע שאתה או ילדך:
 
לומד לבחינה בצורה יעילה ורגועה,הולך לישון בזמן ונרדם בקלות לילה לפני הבחינה,
הולך לבחינה בתחושת ביטחון ושליטהיודע כיצד להתמודד עם הבחינה באיזון ובריכוז מרבית
יודע לענות על השאלות בצורה מדויקת ונכונה.  משיג ציונים טובים במבחן,
מפסיק להיות מתוסכל מכישלונות חוזרים וחווה הצלחה, ביטחון ושליטה.
 
אם אתה רוצה את כל זאת ועוד עבורך או עבור ילדך מומלץ להגיע לסדרת מפגשים אצל אלה ארנון.
 
מה תקבל במהלך הפגישות?
שאלון בכתב או בע"פ לקביעת סגנון הלמידה.
אם לא מאובחן עם בעיות קשב ויש לי חשד- שאלון לבדיקת רמת קשב.
תכנית מסודרת וברורה הניתנת בכתב לאחר המפגש הראשון.
משימות לתרגול ויישום בין פגישה לפגישה.
אפשרות להתקשר ולהתייעץ בין הפגישות.
 
המלצות
 
"אני אבא שלי נערה בכיתה יא. פנינו לאלה בעקבות חרדת מבחנים, ממנה סבלה ביתנו. הבת שלי היא פרפקציוניסטית, הכל צריך להיות אצלה מושלם, היא חייבת תמיד להצטיין. הסיוט הכי גדול היה בשבוע לפני מבחנים במתמטיקה, אנגלית והיסטוריה. היא סבלה מכאבי בטן נוראיים, מבחילות ומהקאות. היא הייתה מתקשרת אלינו כל הזמן לעבודה. זה היה ממש נורא. הבת שלנו הגיעה לאלה לטיפול פרטני של 10 פגישות. במהלך הפגישות שמנו לב איך הילדה שלנו נרגעת לאט לאט. אלה לימדה אותה כל מיני שיטות ונתנה לה כלים כיצד להתמודד עם החרדה. היו אפילו פעמים שהבת לימדה אותנו חלק מהכלים לדוגמא: שכבנו כולנו על מזרנים ועשינו הרפיה. אלה גם הנחתה אותנו, ההורים, כיצד להגיב אליה כאשר היא בחרדה. גילינו שהתגובות הקודמות שלנו, שבאו מתוך רצון להגן ולשמור עליה, רק הגבירו אצלה את החרדה. היום אנו מגיבים אחרת לגמרי. היפה בכל העניין שלמדנו גם איך להתנהג ולדבר עם הילדים האחרים שלנו. אני בכלל חושב שלא צריך לחכות לבעיות כדי להגיע לטיפול ולקבל הנחייה כיצד להיות הורים טובים יותר ולעזור לילדים שלנו. אנחנו בכל מקרה, הרווחנו בגדול".
 
"אני סטודנט שלומד הנדסה במכללה להנדסה ע"ש סמי שמעון. מטרתי בתהליך הייעוץ הייתה להתגבר על הלחץ במבחנים. אני תלמיד חרשן מטבעי ומאוד הישגי ותחרותי, הייתי מגיע למבחנים, יודע את החומר "פרפקט", מסביר לכל החברים שלי ובסוף מקבל ציון יותר נמוך מהם. כל זה נבע מלחץ גבוה בזמן המבחן שגרם לי לבלק אוט ולחוסר ריכוז. הגעתי לייעוץ די סקפטי לגבי הסיכוי שמשהו בכלל יכול לעזור לי. כבר במפגש הראשון הבנתי כי אני הולך לקבל כלים מעשיים ויעילים שיעזרו לי. אלה הקרינה המון ביטחון ואופטימיות לגבי הסיכוי שלנו להתמודד עם הקשיים. למדתי לתרגל הרפיה, לעשות הפסקות בלמידה, ללמוד קצת פחות, לנוח יותר, להתיידד עם הפחד, לשנות מחשבות, לארגן את החומר בצורה שתאפשר לי לזכור אותו בבחינה וגם טיפים לגבי התנהגות בזמן הבחינה. כיום, הבחינה כבר לא נראית לי כדבר כל כך מאיים והצלחתי להעלות את ציוני בבחינות ב- 10-15 נקודות". ממליץ- ח.א סטודנט במכללה להנדסה ע"ש סמי שמעון.
 
אז כדי לתאם שיחה עם אלה ארנון בזמן הקרוב
לחץ כאן כדי להיכנס לקישור ולהשאיר פרטים ו/או להתקשר
 
בברכה
אלה ארנון
0528324888

אודות מרכז ההכשרות

מרכז ההכשרות - " זווית שונה ללמידה" בהנהלת אלה ארנון,  נותן מגוון שירותים בנושאים של: מיומנויות למידה , טיפול בחרדות, טיפול בהתקפי כעס, שיפור התקשורת הזוגית והמשפחתית ועוד. ניתן לקבל את השירותים בדרכים שונות כגון: כגון: טיפולים אישיים, טיפולים זוגיים, טיפולים משפחתיים, ייעוצים והדרכות הורים, סדנאות, הרצאות, קורסים וירטואלים ,ספרים וחוברות.


קרא עוד

אירועים בתמונות