שיעור אינטרנטי 1

 עמוד הבית / מוצרים / שיעור אינטרנטי 1
שיעור אינטרנטי 1
שיעור אינטרנטי- online בנושא זיהוי סגנון הלמידה האישי שלך ושיפור הקשב והריכוז בהרצאות ובלמידה עצמית.
מחיר : 120 ש"ח

שיעור אינטרנטי- online בנושא זיהוי סגנון הלמידה האישי שלך ושיפור הקשב והריכוז בהרצאות ובלמידה עצמית.

לעיתים קרובות סטודנטים ותלמידים מתלוננים על כך שהם לא מספיק מרוכזים בשיעור/הרצאה ושקשה להם להתרכז בלמידה עצמית בבית. בעזרת השיעור תוכל ללמוד מהו סגנון הלמידה האישי שלך וכיצד ללמוד בשיטות המתאימות לך בשיעור ובלמידה עצמית. אופן למידה המותאם לסגנון הלמידה שלך יסייע לך לשפר את הריכוז ולהפנים את החומר בצורה טובה ויעילה יותר.

שיעור זה יסייע לך להגביר את הריכוז וההפנמה בשיעורים ובבית,
להפחית דחיינות ולשפר את הציונים!


נושאי השיעור:
  • מהו סגנון הלמידה שלך (באמצעות שאלון לבדיקת סגנונות למידה)
  • מהן דרכי הלמידה המתאימות ללומדים חזותיים
  • מהן דרכי הלמידה המתאימות ללומדים חזותיים- תנועתיים.
  • מה מאפיין לומדים רב ערוציים, שמיעתיים ושמיעתיים תנועתיים
  • כיצד מומלץ להם להתנהל בזמן הרצאה או שיעור
  • כיצד מומלץ להם ללמוד בבית באופן עצמאי
  • מהי הגישה המחשבתית הנכונה לגשת ללמידה עבור לומדים אילו

גם אם בעבר השתתפת בסדנאות או קיבלת ייעוץ וזה לא עזר לך הפעם זה יהיה שונההיות והטיפים והכלים הניתנים מבוססים על ניסיון של יותר מ- 10 שנים של ייעוץ והנחיית תלמידים וסטודנטים. אלפים כבר התנסו בשיטות הללו ושיפרו לחלוטין את ההתנהלות הלימודית שלהם ואת ציוניהם!


תגובה של תלמיד בתיכון שסובל מקשיי ריכוז ורכש את הערכה

תמיד היה קשה לי לשבת ללמוד. אובחנתי בגיל צעיר עם קשיי קשב וריכוז והלכתי לייעוץ אצל הרבה מורים ויועצים. רב השנים די זילזלתי בלימודים כי לא ראיתי כבר טעם להתאמץ. בכיתה יא' החלטתי שאני לוקח את עצמי בידיים ומתחיל ללמוד למתכונות ולבגרויות. אמא שלי קנתה לי את הערכה של אלה ארנון. לא ציפיתי ליותר מידי כי חשבתי ששום דבר כבר לא יכול לעזור לי. בשיעור הראשון אלה דיברה על סגנונות למידה ושלכל אחד יש דרך אחרת ללמוד. מילאתי את השאלון וגיליתי שאני תלמיד רב ערוצי ושיש דרכי למידה ייחודיות המתאימות לתלמידים כמוני. במקום לנסות לכפות על עצמי דרך למידה שלא מתאימה לי התחלתי ללמוד בצורה שהיא יותר טבעית בשבילי. פתאום הבנתי יותר בשיעור ויכולתי ללמוד גם בבית.הדבר הראשון שקרה הוא שהרצון שלי ללמוד עלה ושפחות כעסתי על עצמי, אחר כך שמתי לב שהריכוז עלה לי ושאני מצליח יותר ללמוד ופחות לדחות. חשבתי הרבה שחבל שלא ידעתי את זה קודם. אני ממליץ לכל תלמיד במיוחד לתלמידים עם קשיים בריכוז לקנות את הערכה וללמוד ממנה.
תומר

 אופציה נוספת לתשלום- כנס לקישור

שלם 120 ש"ח, שלח לי מייל- ela.arnon@gmail.com וקבל תוך כמה שעות את השיעור כקובץ לתיבת המייל שלך.

אודות מרכז ההכשרות

מרכז ההכשרות - " זווית שונה ללמידה" בהנהלת אלה ארנון,  נותן מגוון שירותים בנושאים של: מיומנויות למידה , טיפול בחרדות, טיפול בהתקפי כעס, שיפור התקשורת הזוגית והמשפחתית ועוד. ניתן לקבל את השירותים בדרכים שונות כגון: כגון: טיפולים אישיים, טיפולים זוגיים, טיפולים משפחתיים, ייעוצים והדרכות הורים, סדנאות, הרצאות, קורסים וירטואלים ,ספרים וחוברות.


קרא עוד

אירועים בתמונות